0

Повернення

Не підійшов комплект нижньої білизни?

Милі наші дівчатка!

Перш за все, хотілось би сказати, що ми зробимо все для того, щоб білизна приносила вам задоволення.

Саме тому ми беремо на себе усі ризики з перешиву білизни, чого не роблять багато брендів і майстерень, не кажучи вже про звичайні магазини! Але, якщо ви невірно себе виміряли або сказали не актуальний розмір, право перешиву діє для вас протягом 14 днів з моменту отримання білизни на руки.

Поверненню білизна не підлягає, по-перше, ви і самі розумієте наскільки інтимний продукт ви купуєте :), а по-друге, ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ НИЖНЯ БІЛИЗНА ОБМІНУ І ПОВЕРНЕННЯ НЕ ПІДЛЯГАЄ.

Не підійшов спортивний одяг?

Повернення можна оформити протягом 14 календарних днів після фактичного отримання посилки.

Для оформлення повернення зв'яжіться з вашим менеджером, щоб повідомити про ваші наміри. Отримане нами повернення обов'язково проходить контроль якості: до повернення приймаються тільки вироби, що мають товарний вигляд і без слідів експлуатації (запаху, пом'ятості, плям, прання), а також в оригінальній упаковці. Ми маємо право не прийняти повернення на виріб, який не пройде такий контроль.

Будь ласка, повідомте нам ваші поштові квитанції на повернення товару, щоб ми могли відслідковувати посилку.

Витрати з доставки

У разі, якщо ви виявили брак на виробі або товар прийшов не той, на який ви оформляли замовлення (невідповідність кольору, розміру, моделі), витрати з доставки на обмін/повернення ми покриємо за наш рахунок.

Якщо обмін або повернення не пов'язане з нашою помилкою, витрати з доставки в обидві сторони сплачуються покупцем.

Повернення коштів

Кошти повертаються на банківську карту після отримання та перевірки посилки. Якщо виріб на повернення знаходиться в товарному вигляді, кошти будуть повернуті протягом 14 днів.

Але можемо вас заспокоїти, середній термін повернення коштів зазвичай становить 5 днів.

Акції